SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
309 000 €
(3 090 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
Calle Mayor, Pilar de la Horadada

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V okouzlujícím Pilar de la Horadada nabízíme rezidenční komplex, který kombinuje rozumnou investici do budoucna s prostorem pro vytváření hezkých vzpo...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Mayor, Pilar de la Horadada

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič