SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
235 000 €
(3 176 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
74 τ.μ.
Avenida Reina Sofía, Pilar de la Horadada

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN PILAR DE LA HORADADA New Build residential of apartments and penthouses in Pilar de la Horadada. Ground floor and m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 212ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Reina Sofía, Pilar de la Horadada
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

House in Spain Invest

House in Spain Invest