SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
365 000 €
(10 429 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
35 τ.μ.
Carrer de la Puresa, Palma

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dils Lucas Fox presents this exclusive boutique loft for sale in Calatrava, one of the most prestigious and sought-after areas of Palma de Mallorca's ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Puresa, Palma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Mallorca