SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 200 000 €
(8 271 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
266 τ.μ.
Avinguda de Gabriel Roca, Palma

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα266 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Piso de 266m2 con terraza en primer linea en Paseo Marítimo. Esta vivienda de 266m2 aprox. más terraza de 58m2 aprox. consta de un gran salón comedor ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda de Gabriel Roca, Palma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BALEAR INVEST