SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 065 000 €
(9 516 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
217 τ.μ.
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα217 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Krásný byt v Can Barbara Palma s výhledem, velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní 60 m2, má 3 ložnice, dvě s výhledem a tři koupelny, jedna en suite,...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΠεζοδρόμιοΣυσκευές κουζίναςΜετά την ανακατασκευή

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 136ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA