SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
156 900 €
(1 652 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
95 τ.μ.
Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EINMALIGE GELEGENHEIT! Erdgeschosswohnung mit 2 Schlafzimmern, 2 Terrassen, Abstellraum, Garage, Garten und Gemeinschaftspool.

Diese 2004 renovierte ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España