SUPA24
229 950 €
(2 584 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
89 τ.μ.
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

beautifully renovated penthouse in a prime location, just 500 metres from the beach. located in the heart of orihuela costa, this stunning south-west ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home