SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
189 000 €
(2 100 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
90 τ.μ.
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This beautifully presented top-floor apartment in sought-after Punta Prima offers the perfect combination of comfort, outdoor space, and a peaceful se...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home