SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
195 000 €
(1 625 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Calle de los Geranios, Orihuela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A very spacious 3 bedroom, 2 bathroom first floor apartment located in the gated community of Playa Flamenca V. Ideally situated within walking distan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de los Geranios, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home