SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
475 000 €
(5 278 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Calle Fontanella, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set within the renowned Las Colinas resort, this elegant south-facing flat captures sweeping vistas across a nature reserve, golf course, and the dist...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Fontanella, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba