SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
227 000 €
(3 027 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
75 τ.μ.
Calle Lapislázuli, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This beautifully presented, fully furnished south east top-floor apartment is perfectly situated in the highly sought-after Urbanisation Zeniamar in P...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Lapislázuli, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home