SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
390 000 €
(6 190 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
63 τ.μ.
Calle Algarrobo, Orihuela

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Penthouse s velkou střešní terasou a rozsáhlým výhledem s bazénem Srdečně vás vítáme v Residencial Green Hills a v tomto dobře řešeném apartmánu se tř...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντους

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Algarrobo, Orihuela

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA