SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
197 000 €
(3 283 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Calle Tramontana, Orihuela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Tento krásný apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází ve stále oblíbenější oblasti Villamartín, jen pár okamžiků od živého obchodního centra ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Tramontana, Orihuela

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA