SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
279 900 €
(3 999 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
70 τ.μ.
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive furnished penthouse in the prestigious Oasis Beach 7 residence, Torrevieja. A modern 66 m2 property designed for comfort, ideal as a high-yi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 50ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home