SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
539 000 €
(6 417 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
84 τ.μ.
Calle del Ciprés, Orihuela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to this stylish duplex apartment situated in the highly desirable area of Los Dolses. This exceptional home offers a refined lifestyle with fo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Calle del Ciprés, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home