SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
165 000 €
(2 538 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
PASEO MAR-LA ZENIA, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

GROUD FLOOR APARTMENT WITH 2 BEDROOMS AND 1 BATHROOM, AIR CON, LARGE TERRACE, COMMUNAL POOL, LA ZENIA InterProperty Sales are pleased to present th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

PASEO MAR-LA ZENIA, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home