SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
385 000 €
(3 969 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
97 τ.μ.
Calle Rey Teodomiro, Orihuela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This South East Facing, Three Bedroom, Penthouse Duplex Apartment on Las Ramblas Golf is located on the edge of this prestigious golf course, also bor...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Rey Teodomiro, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home