SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
544 950 €
(4 954 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
110 τ.μ.
Calle de La Alhambra, Orihuela

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vítejte v luxusním penthousu se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, který spojuje stylový moderní design s nepřekonatelným výhledem na Středozemní moře, v sam...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de La Alhambra, Orihuela

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA