SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
425 000 €
(4 126 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
103 τ.μ.
Calle Cayena, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN VILLAMARTIN New Build residential complex of a total of 94 modern 2 bedrooms apartments and penthouses in Villamarti...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 215ημέρες
Ενημερώθηκε: 173ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Cayena, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

House in Spain Invest

House in Spain Invest