SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 695 000 €
(8 149 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
208 τ.μ.
ARBOLEDA S.5 EL ROMERO, Ojén

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα208 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located within the prestigious gated community of Palo Alto in Marbella, Casa Ceibas is a refined corner ground floor apartment offering privacy, pano...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 85ημέρες

Τοποθεσίες

ARBOLEDA S.5 EL ROMERO, Ojén
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Marbella