SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
97 000 €
(1 021 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
95 τ.μ.
Calle Azahar, Navalmoral de la Mata

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this almost new 4-room apartment in the heart of Navalmoral de la Mata, Cáceres, offering a spacious 122m² of living space for just 97,000. T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Azahar, Navalmoral de la Mata
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Ceres