SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
360 000 €
(3 673 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
98 τ.μ.
CALLE AMATISTA, Murcia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

These Brand New, South West Facing, Three Bedroom, Apartments in El Valle Golf Resort, are located in the midst of the stunning surroundings of this h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE AMATISTA, Murcia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home