SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
100 000 €
(1 786 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
56 τ.μ.
TRAVESIA SAN JAVIER 1, Murcia

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Your new home in Avileses awaits!Discover this exclusive development of fully renovated homes in the charming setting of Avileses. Available from 1 to...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

TRAVESIA SAN JAVIER 1, Murcia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home