SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
375 000 €
(4 360 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
86 τ.μ.
Avenida España de Mijas Golf, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A stylish residential development of contemporary apartments in Fuengirola offering spacious interiors, panoramic golf and mountain views and premium ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida España de Mijas Golf, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty