SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
999 000 €
(5 045 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
198 τ.μ.
Calle Torreya, Mijas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα198 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Build Townhouses in El Chaparral Mijas Modern Living Near the Sea Exclusive Residential Development in El Chaparral Mijas Welcome to this boutiqu...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΘέαΠάτωμαΣυσκευές κουζίναςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Torreya, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home