SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
284 885 €
(3 561 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
80 τ.μ.
PARAJE ARROYO DE LA CALA, Mijas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V krásné lokalitě Calahonda stojí rezidenční komplex se 32 pečlivě navrženými apartmány a přízemními jednotkami, které byly vytvořeny pro radost z pob...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠεζοδρόμιοΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

PARAJE ARROYO DE LA CALA, Mijas

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič