SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
467 200 €
(3 768 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
124 τ.μ.
CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set in the heart of Mijas Costa, this contemporary development offers a selection of stylish 2 and 3 bedroom apartments and penthouses designed to emb...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty