Λίστα προσφορών
15
15
15
339 000 €
(2 588 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
131 τ.μ.
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
131 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Jedinečná příležitost v Sea Flowers Miraflores: Přízemní apartmán s otevřeným výhledem a velkým potenciálem
Objevte tento skvost v srdci Riviera de...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
23ημέρες
Ενημερώθηκε:
16ημέρες