SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
405 000 €
(4 500 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
90 τ.μ.
Calle Zopilote, Mijas

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Build Sea View Apartments in Las Lagunas de Mijas Exclusive Residential Complex with Panoramic Sea Views Discover this exceptional new build resi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Zopilote, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home