SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
610 000 €
(6 040 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
101 τ.μ.
Calle Benaoján, Mijas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to this bright and modern corner apartment in the sought-after Las Banderas complex in La Cala de Mijas! The property features 3 bedrooms, 2 b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Benaoján, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home