SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
335 000 €
(3 895 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
86 τ.μ.
Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Development: Prices from 335,000 € to 1,000,000 €. [Beds: 2 - 3] [Baths: 2 - 2] [Built size: 86.00 m2 - 348.00 m2] Exclusive Development of 103 H...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Carretera Mijas-Fuengirola, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home