SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
410 000 €
(4 713 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
87 τ.μ.
Calle Solana de Cala Golf, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX AT LA CALA GOLF RESORT, MIJAS New Build residential complex of apartments and penthouses at the La Cala Golf Resort. T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Solana de Cala Golf, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home