SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
730 000 €
(2 955 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
247 τ.μ.
CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα247 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

These stunning contemporary Mijas Costa apartments boast spectacular sea views from a prime position in one of the lush green areas of the Costa del S...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home