SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
466 000 €
(10 130 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Calle Tamisa, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nový vývoj: Ceny od 282 000 € do 1 028 500 €. [Ložnice: 1 - 3] [Koupelny: 1 - 2] [Zastavěná plocha: 46 m2 - 100 m2].

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Tamisa, Mijas

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA