SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
185 000 €
(3 083 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
TRAVESIA TIERNO GALVAN, Mazarrón

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a charming apartment located on the top floor of a gated complex in the vibrant area of Puerto de Mazarrón. This resale property features ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

TRAVESIA TIERNO GALVAN, Mazarrón
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home