SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 250 000 €
(4 417 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
283 τ.μ.
Lomas del Virrei, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα283 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartmentin Marbella with 3 bedrooms, 3 bathrooms, 3 en suite bathrooms and with orientation south/east, with communal swimming pool, private garage ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Lomas del Virrei, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home