SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 690 000 €
(12 246 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
138 τ.μ.
Avenida Principe Salman, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα138 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nestled within the prestigious Benabola building in Puerto Banús, this exclusive frontline apartment captures the essence of luxury living on the Cost...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Principe Salman, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home