SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
369 000 €
(2 838 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
130 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Elegantní byt s velkým potenciálem v Parque San Enrique - Marbella

Představujeme tuto vynikající příležitost v jedné z nejzavedenějších a nejvyhledáv...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA