SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 195 000 €
(9 409 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
127 τ.μ.
Calle Las Yedras, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set within the prestigious 'Golf Valley' of Nueva Andalucía, Marbella, this 2-Bedroom, 2-Bathroom penthouse offers a blend of luxury living and avant-...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Las Yedras, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba