SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
479 000 €
(3 522 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
136 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα136 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exkluzivní přízemní apartmán se zahradou v Río Real, Marbella.

Objevte tuto nádhernou přízemní nemovitost, která se nachází v jedné z nejvyhledávaně...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA