SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
430 000 €
(4 674 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
92 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Úžasný a prostorný apartmán se 2 ložnicemi v centru Marbelly

Objevte svůj vysněný domov v tomto krásném apartmánu o rozloze 85 m² (zastavěná plocha 9...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA