SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 220 000 €
(10 609 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
115 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Elegantní apartmán se nachází v prestižní čtvrti Puerto Banús, hned vedle El Corte Inglés a Plaza Antonio Banderas. Bezkonkurenční poloha, ideální pro...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA