SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
355 000 €
(7 100 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
50 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartmán na prodej v centru Marbelly, kompletně zrekonstruovaný naproti hotelu Fuerte a pouhých 100 metrů od pláže.

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA