SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
434 900 €
(4 142 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
105 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Kompletně zrekonstruovaný apartmán se 3 ložnicemi v Marbella Centro - pěší vzdálenost do starého města a na pláž

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA