SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
799 900 €
(9 411 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
85 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beachfront & Marina-Front Apartment in Puerto Banús, Marbella Experience luxury coastal living in this exceptional 3-bedroom, 2-bathroom apartment loc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home