SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
488 000 €
(5 880 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
83 τ.μ.
Calle Huerta Chica, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern and Spacious Apartment for Sale in a Prestigious Area of Marbella – Steps from the Beach Seize this exceptional opportunity to own a contempora...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Huerta Chica, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home