SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(7 456 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
114 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A stunning two-bedroom, two-bathroom apartment located within one of Puerto Banús’ most sought-after beachfront complexes, Club Playas del Duque . The...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home