SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 095 000 €
(7 878 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
139 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive Duplex Penthouse – La Cañada Homes, Marbella Where Modern Elegance Meets Marbella Lifestyle Step into a home that offers more than just livi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home