SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
24 000 000 €
(24 341 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
986 τ.μ.
Avenida Playas del Duque, Marbella

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα986 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

UNIQUE AND AWESOME PENTHOUSE IN PUERTO BANUS.Luxury beach front Apartment, The views are truly unique, the sea, coast and mountain …VERY PRIVATE The ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Playas del Duque, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home