SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 199 000 €
(13 782 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
87 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive flat in the emblematic Gran Marbella building, right in the heart of the city and on the beachfront. A unique opportunity to live just 10 me...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home